Carado T 448 Automaat Bj.2017
Enkele Bedden + Hefbed TV Garage Zonnepaneel 2x Fietsendrager | Achteruitrijcamera | Cruise Control | Apple CarPlay
Direct kopen, basisprijs: € 54.695,-
Direct kopen, basisprijs
€ 54.695,-
LEASEPRIJS: € 901,46 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 10.939,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Carado T 448 Automaat Bj.2017 |
|---|---|
| Uitvoering: | Enkele Bedden + Hefbed TV Garage Zonnepaneel 2x Fietsendrager | Achteruitrijcamera | Cruise Control | Apple CarPlay |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 3 april 2017 |
| Carrosserie: | Half-integraal |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 103.989 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 3 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 901,46 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 54.695,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | S-278-GV |
| Motorinhoud: | 2.287 cc |
| Vermogen: | 96 kw / 131 pk |
| Laadvermogen: | 780 kg |
| Gewicht: | 2.715 kg |
| Hoogte: | 308 cm |
| Breedte: | 233 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.495 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Afzuigkap
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Fietsendrager
- Luifel
- Vaste badkamer
- Vaste slaapplaats
- Zonnepaneel
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Apple CarPlay
- Audio installatie
- Carkit
- Navigatiesysteem
- Tv
- TV-aansluiting
- TV-antenne
- Interieur
- 12Volt aansluiting
- Airco
- Armsteun
- Boiler
- Boordcomputer
- Combicassettes
- Cruise control
- Kachel
- Ringverwarming
- Douche
- Elektrisch bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Twee aparte bedden
- Veiligheid
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Overige
- Met garage
- Omvormer/Lader
- Toilet